İletişim Bilgileri

Gebze Endüstriyel San. Paz. ve Tic.

 • Yetkili Kişi: Akif Tarhan
 • Telefon numarası: +90 (531) 464-80-46
 • +90 (262) 644-51-12
 • Adres: Pirireis Mh. Barbaros Cd. Selvi Sk. No: 7, Darıca, Kocaeli, 41700, Türkiye

Sitedeki güncellemeler
Astel Koli Bandı Şeffaf - 45x100 Mt, resim 1
 • Astel Koli Bandı Şeffaf - 45x100 Mt, resim 2
 • Astel Koli Bandı Şeffaf - 45x100 Mt, resim 3
 • Astel Koli Bandı Şeffaf - 45x100 Mt, resim 4
 • Astel Koli Bandı Şeffaf - 45x100 Mt, resim 5
 • Astel Koli Bandı Şeffaf - 45x100 Mt, resim 6

Astel Koli Bandı Şeffaf - 45x100 Mt

koli bandı gebze, bant firmaları gebze, astel koli bandı, hotmelt koli bandı, gebze koli bantı, bant üreticileri gebze, 45x100 koli bandı, koli bandı kocaeli
stokta yok
0,01 TL
(minimum sipariş: 60 ad. )
Satıcıya Ulaş
Ödeme ve Teslimat Şartları
İletişim Bilgileri
 • Yetkili Kişi: Akif Tarhan
 • Telefon numarası: +90 (531) 464-80-46
 • +90 (262) 644-51-12
 • Adres: Pirireis Mh. Barbaros Cd. Selvi Sk. No: 7, Darıca, Kocaeli, 41700, Türkiye
Ürün ile ilgili detaylı bilgi

Astel Koli Bandı 45x100 Şeffaf

KOLİ BANDI

Koli Bandı Ne Amaçla Kullanılır?

Paketleme Yapıştırma Şekillendirme Çizilme ve darbeye karşı dayanıklılık sağlama Sıvı geçirmeme ve nemlenmeyi önleme özelliği sayesinde dış etkenlere karşı izolasyon sağlama
Koli Bandı Çeşitleri Nelerdir?

Koli bandı nedir? :

Kutu, koli, zarf vb. ürünlerin kapatılmasında kullanılan, genel amacı sarmak ve yapışma özelliği sayesinde bir arada tutmak olan, plastik ve yapıştırıcı hammaddeli uzun düz şerit malzemedir.

Hot Melt Koli Bandı:

Koli ve çeşitli ambalajların kapatılmasında, 10 derece ile 60 derece sıcaklıklar arasında kullanılan koli bandıdır. El ile rahat bir şekilde koptuğu için el ve makine kullanımına uygundur. Standart olarak kahverengi (taba) ve şeffaf renk olarak üretilmektedir. Kutu, koli, zarf gibi standart ürünlerde hızlı ve kolay uygulama için hazırlanmıştır. Ürün dağıtımı ve yükleme esnasında ambalajda meydana gelebilecek yırtılma, delinme vb. sorunlarda kullanım için oldukça hızlı bir çözüm sunmaktadır.

Doğal Kauçuk Koli Bandı:

Sıcak ve soğuk alanlarda gösterdiği performans sayesinde -20derece ile 80derece sıcaklıklar arasında kullanılan koli kapama ve ambalaj bantıdır. El ile rahat bir şekilde koptuğu için el ve makine kullanımına uygundur. Kullanıcıya ekstra güven veren, güçlü yapışma özelliklerine sahip doğal kauçuk solvent bazlı ürün daha geniş sıcaklık aralıklarında kullanıma sahiptir. Soğuk hava depolarında, uluslararası nakliyatı gerçekleşen ambalajlarda kullanımında oldukça iyi sonuç vermektedir.

Akrilik Koli Bandı:

Filmik yüzeyler için ideal olan akrilik bazlı koli bantı, 60derece sıcaklığa kadar kullanıma uygundur. Akrilik bazlı koli bantı el ile kolay bir şekilde kopmadığı için bant dispanseri ile kullanıma uygundur. Şeffaf olarak üretilmektedir. Hafif kutu, koli ambalajlarında kullanıma uygun olmakla birlikte, esas olarak naylon ambalajlarda kullanımı yaygındır.

Baskılı Koli Bantı:

Logo, firma bilgileri vb. bilgilerin koli bandı üzerine basılmasıyla üretimi gerçekleşmektedir. Akrilik ve Hot Melt koli bantı na baskı uygulanabilir. Firmalar için oldukça ekonomik ve fayda sağlayan bir reklam yöntemidir.

Ürünlerimiz yeterli yapışkan gücüne sahiptir ve kendinden yapışkanlı bir kaplamaya sahiptir. Kutu, koli, zarf gibi standart ürünlerde hızlı ve kolay uygulama için hazırlanmıştır.

Tüm Bant Çeşitleri

Koli bandı Gebze, bant firmaları Gebze, astel koli bandı, hotmelt koli bandı, Gebze koli bantı, bant üreticileri gebze, 45x100 koli bandı, Gebze koli bandı, koli bandı Kocaeli, koli bandı Darıca, koli bandı Dilovası, koli bandı Şekerpınar, koli bandı Tuzla, koli bandı İzmit, Koli Bandı Fiyatları, koli bandı Gebze.

koli bandı gebze, bant firmaları gebze, astel koli bandı, hotmelt koli bandı, gebze koli bantı, bant üreticileri gebze, 45x100 koli bandı, koli bandı kocaeli, koli bandı darıca, koli bandı dilovası, koli bandı şekerpınar, koli bandı tuzla, koli bandı izmit

Sipariş bilgileri
 • Fiyat: 0,01 TL
 • Minimum Sipariş: 60 ad.
Ticiz.com'un rehber kategorisi: Kocaeli'deki Ambalajlama ekipmanları
Oluşturma tarihi: 05.12.2016 13:04
Düzenleme tarihi: 03.12.2018 10:17