İletişim Bilgileri

Gebze Endüstriyel San. Paz. ve Tic.

 • Yetkili Kişi: Akif Tarhan
 • Telefon numarası: +90 (531) 464-80-46
 • +90 (262) 644-51-12
 • Adres: Pirireis Mh. Barbaros Cd. Selvi Sk. No: 7, Darıca, Kocaeli, 41700, Türkiye

Sitedeki güncellemeler
Vakum Naylonu, Vakum Poşeti, Vakumlama Poşeti, resim 1
 • Vakum Naylonu, Vakum Poşeti, Vakumlama Poşeti, resim 2
 • Vakum Naylonu, Vakum Poşeti, Vakumlama Poşeti, resim 3
 • Vakum Naylonu, Vakum Poşeti, Vakumlama Poşeti, resim 4
 • Vakum Naylonu, Vakum Poşeti, Vakumlama Poşeti, resim 5
 • Vakum Naylonu, Vakum Poşeti, Vakumlama Poşeti, resim 6
 • Vakum Naylonu, Vakum Poşeti, Vakumlama Poşeti, resim 7

Vakum Naylonu, Vakum Poşeti, Vakumlama Poşeti

Vakum Poşeti, vakum Torbası, vakumlama poşeti, vakum naylonu, vakum makinesi poşetleri, Gebze vakum makinesi torbası, vakum poşeti üreticileri, vakum poşeti
stokta var
0,01 TL/kg
(minimum sipariş: 5 kg )
Satın Al
Ödeme ve Teslimat Şartları
İletişim Bilgileri
 • Yetkili Kişi: Akif Tarhan
 • Telefon numarası: +90 (531) 464-80-46
 • +90 (262) 644-51-12
 • Adres: Pirireis Mh. Barbaros Cd. Selvi Sk. No: 7, Darıca, Kocaeli, 41700, Türkiye
Ürün ile ilgili detaylı bilgi

Vakum Poşeti

Tüm Türkiye' ye ücretsiz kargo gönderimi yapıyoruz.
Tüm ürünlerimiz stoklarda mevcut olup sipariş verildiği gün kargoya verilmektedir.
Tüm ürünlerimiz fiyatına göre kaliteli olup sorunlu ürün gönderilmemektedir
Kargo taşıma esnasında oluşmuş deformasyon ve aksaklıklarda tutanak tutturup ürünü iade edebilir veya yeniden gönderilmesini talep edebilirsiniz.
Fiyatlarımız temsili fiyat olup detaylı bilgi ve fiyat bilgisi için bizi arayınız.
Akif TARHAN
0531 464 80 46
0262 644 51 12

Kullanım alanı giderek artan vakum torbası, gaz bariyeri özelliğinin yanı sıra koku ve aroma bariyeri olma özelliğine sahiptir. Vakum uygulamalarında ve ambalaj içerisine gaz verilerek gerçekleştirilen uygulamalarda ( MAP -Modified Atmosphere Packaging-) kullanılır. PE (Polietilen) ve PA (Polyamid) içeriklidir. Üretiminde koekstrüzyon (5 katlı olarak) veya laminasyon metodu kullanılır. Çeşitli ebat ve kalınlıklarda üretilebilir.

Özellikleri:

Taze peynir ve işlenmiş et gibi yüksek oksijen bariyeri gerektiren ürünlerin paketlenmesi için idealdir

Bariyer özellikli yapısı ürünün raf ömrünü uzatır

Ürünü sıkıca sarar ve ambalajın yırtılma ve rafta bozulma riskini minimuma indirir

Üründen kaynaklanan nem filmin iç yüzeyinde yayılarak buğu oluşumunu engeller

Şeffaf ve parlak görünümü sayesinde ürünün doğal ve canlı görünmesini sağlar

Genel Kullanım Alanları:

Et ürünleri

Süt ürünleri

Kuruyemiş

Deniz ürünleri

Benzeri diğer ürünler

Vakumlama Neden Yapılmalıdır?

İçine konulan ürünü, üretim aşamasından tüketiciye ulaşıncaya kadar, dağıtım zincirindeki dış etkilerden koruyan, bir arada tutarak taşıma, depolama, dağıtım, tanıtma işlemlerini kolaylaştıran Vakum Poşeti ; Kaşar ve Peynir gibi ürüne hiçbir şekilde dış ortamdan yabancı madde, mikroorganizma vb. geçişine izin vermeyerek hijyen sağlamaktadır.

Faydaları :

Oksidasyonu engeller. Ambalaj içindeki oksijenin uzaklaştırılması ile vakum paketlemede aerobik mikroorganizma gelişimi ve oksidasyon problemi asgari düzeye indirilmektedir. Raf ömrünü uzatır Hassas tat ve kokuyu muhafaza eder Dogal nemi muhafaza eder Neme bagli kontaminasyonunu durdurur ( Contamination – zararlı bakteri ve virüslerin kontamine bir yüzeyden başka bir yüzeye geçişidir ) Donuk yanığını önler Böcek girişini önler Toz ürünlerin nemden dolayi katılaşmasını önler Etin vakumlanması öncelikle daha az fire verilmesini sağlar. Uzun süre muhafaza edilebilen vakumlu etler hem hijyenik olur, hem de kolay taşınıp rahatça depolanabilir.
Shrink Pack

Çok geniş bir kullanım alanına sahip Polyolefin shrink filmler her türlü ürünün paketlenmesinde sıkça tercih edilen bir ambalaj malzemesidir

Özellikler

Ürün torba içerisinde ideal nemliliğini korur. Kontrollü geçirgenlik özelliği ile peynir, torba içerisinde olgunlaşmaya devam eder. Torba son derece sağlam kaynak özelliğine sahiptir. Bulaşma şartlarında bile dayanıklı kaynaklanabilirlik özelliği mevcuttur. Üstün shrink özelliği ile ürünü adeta deri gibi sarar. Dünyaca kabul görmüş Cryovac vakum torbası teknolojisi. Çok katmanlı torba yapısı. Parlak ve şeffaf ürün görüntüsü ile ürünün çekiciliğini artırır.
Thermoform Alt Ve Üst Folyo

Baskılı-baskısız rulolar dolum makinenizle uyumlu çalışarak sorunsuz güvenilir ambalaj imkanı sağlar.

Özellikler

Çok katmanlı film yapısı. Co-extruded özelliği ile film form olurken katlarından ayrılmaz. Bu özelliğinden dolayı vakum atma problemi yaşanmaz. Shrinkable özelliği ile ürün üzerinde kırışıklık oluşmaz. Oksijen bariyer özelliğine sahiptir. Üstün form alabilme ve kaynak özelliğine sahiptir. Her türlü makinada üstün performans sağlar.
Bariyerli Filmler

Evoh bariyer filmler, oksijen, nitrojen ,karbondioksit ve helyum gibi gazlara karşı koruyuculuk sağlar. Oksijen geçirgenliğinin çok düşük olması, o2 ile temas ettiğinde bozulabilecek özellikle gıda ve ilaç ürünlerine karşı koruyucu bir etkendir. EVOH bariyer filmler, gıda üreticilerine mükemmel aroma koruması ve uzun raf ömrü sağlar.

Bileşimi: OPP/ EVOH/ LDPE, OPA / EVOH/ LDPE, OPA/EVOH/PP, CPA/ EVOH/LDPE, PET/EVOH/LLDPE , PET/ EVOH/PE
Özellikler

Mükemmel oksijen bariyeri Aroma ve lezzete karşın düşük geçirgenlik Uzun raf ömrü Kıvrılma, kullanım, depolama ve taşınma sırasında ambalajın hasar görmemesi Geri dönüştürebilir
Süt Ürünleri Ve Peynir Ambalajları

Özelleştirilmiş Malzeme: PET//MET PET//PE, PA//PE, BOPP//PE, BOPA//PE, BOPA//PE-EVOH-PE, PAPE//PE-EVOH-PE
Özellikler:

Kullanıcılara basit ve pratik çözüm sunar. Ürününün hava ile temasını keserek dış etkenlerden korur bozulmamasını sağlar. Güvenlik bariyeri. Çevre dostu malzeme. Parlaklık, toz tutmama özelliği

Nem Bulaşmasını Durdurun
Önceden kurutulmuş gıdalar havası çıkarılmış ortamlarda muhafaza edilmelidirler; çünkü zaten kurumuş olan gıda tekrar nemlenirse bozulur.

Patates cipsi, krakerler, gevrekler gibi gıdalar nem bulaşmasına maruz kalabilecek gıdalar grubundadır. Hiç kimse ıslanmış gevrek, çıtırdamayan kraker ya da ıslak tadında cips yemek istemez. Vakum poşeti sayesinde gevrekliği koruyun! Günlük olarak tüketeceğiniz bu gibi yiyecekleri de vakum sayesinde dondurmadan buzdolabında taptaze tutabilirsiniz.

Sadece yiyecekler mi? Vakum naylonu sayesinde oksitlenebilecek diğer tüm malzemeler de vakumla uzun süre saklanabilir; pil, kibrit, ilk yardım malzemeleri, tohumlar ve daha niceleri.

Doğal Nemi Koruyun

Hava nemin buharlaşmasına neden olur. Yiyecekleri paketlememizin bir nedeni de onları kurumaktan alıkoymaktır. Kendi var olan nemini içine hapsetmektir. Bazı yemeklerin köşelerini kuruduğundan ya da kıvrıldığından dolayı ayırıp çöğe attığınız oldu mu hiç? Vakumlama yöntemiyle paketlenen gıdalar havaları alınmış olduğundan bu tür riskleri elimine eder. Yiyeceklerin tamamını ilk günkü gibi tüketmiş olursunuz.

Don Yanığını Engelleyin!

Don yanığı ne midir? Paketlenmesi tam yapılmadan uzun süre dondurucuda bekletilen gıdalarda oluşan nem kaybıdır. Bu da yiyeceklerin donan kısımlarının tat kaybetmesine neden olur. Vakum poşetleri ile vakumlanmış gıdalar tat kaybı yaşamaz.

Hassas Tatları Ve Yağları Koruyun!
Son yıllarda değişen yemek kültürü ve sağlık bilinci doğrultusunda beslenmemiz içinde en önemli değişimi sağlayan gıda balıktır. Son yıllarda evlerimizde balık tüketimi oldukça büyük bir yükseliş kaydetti. Balık özellikle içerdiği Omega 3 ile kalp hastalıklarındaki koruyucu etkisiyle gönülleri fethetmiş durumda. Sadece kalp hastalıkları değil elbette. Anne karnından başlamak üzere bütün yaşam boyunca faydaları sıralamakla bitmeyecek bir maddedir Omega 3. Neden mi balıktan bahsediyoruz? Çünkü balıktaki yağ diğer beyaz veya kırmızı etlere göre çok daha çabuk bozulur.

Sıradan bir paketleme ile balık buzdolabında sadece 2 gün bozulmadan kalabilir. Yine sıradan bir paketleme ile derin dondurucuda en fazla 2 ay tutabilirsiniz. Ama eğer vakum poşeti ile vakumlarsanız balığınızı, buzdolabında 4-6 gün; derin dondurucuda da 2 yıl tutabilirsiniz!

Böcek İstilasına Son!
Böcek istilası mikroskobik boyuttaki yumurta veya larvanın yiyeceğin ya da paketin içinde kalmış olmasından veya yiyeceklerin depolanma aşamasında böceğin kendisinin paket içine sızmasıyla gerçekleşir. Her iki durumda da vakumlama paket içindeki oksijeni çıkaracağından içindeki yiyeceği korur, çünkü bir çeşit hava bariyeri oluşturur yani havayı mühürler.

Bu neden mi önemli? Böcekler de diğer bütün canlılar gibi havaya ihtiyaç duyarlar. Ortamdaki hava çıkarılırsa böcekler yaşamlarını sürdüremezler. Koruyucu hava bariyerleri yiyeceğin aromasının paket içinde kalmasını sağlar; böylece dışarıdaki böcekler de yiyeceğin kokusunu alamazlar. Gıda vakumlama ile tüm gıdalarınızı böcek ve diğer haşerelerden koruyabilirsiniz.

Oksitlenmeyi Saf Dışı Edin!
Oksijen oksitlenmenin temel nedenidir. Vakumlamak oksitlenmeyi engeller ki, oksitlenme de bozulmanın en önemli nedenidir. Oksitlenmeyi nasıl mı anlarsınız? Çok basit! Devamlı karşılaştığınız bir durum aslında. Açıkta bırakılan elma, şeftali, muzun kahveye dönen rengine şahit olduysanız, oksitlenmeye de tanık oldunuz demektir. Vitaminler ve mineraller oksitlenmenin etkisiyle potansiyellerini kaybederler. Oksijeni elimine edin ki bozulmayı durdurabilin! Gebze Endüstriyel' in sunduğu Vakum poşeti, vakum naylonu ile gıda vakumlama, kuruyemiş vakumlama, sebze vakumlama, meyve vakumlama, peynir vakumlama, Yufka vakumlama ve tüm vakumlalamlarınızı güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Vakum Poşeti, vakum Torbası, vakumlama poşeti, vakum naylonu, vakum makinesi poşetleri, Gebze vakum makinesi torbası, vakum poşeti üreticileri, vakum poşeti imalatçıları, vakum poşet fiyatları, vakum ambalaj poşeti, vakum ambalaj naylonu, vakum naylonu üreticileri, vakum ambalaj gebze.

Sipariş bilgileri
 • Fiyat: 0,01 TL/kg
 • Minimum Sipariş: 5 kg
Ticiz.com'un rehber kategorisi: Kocaeli'deki Diğer ambalaj çeşitleri
Oluşturma tarihi: 05.12.2016 14:48
Düzenleme tarihi: 01.01.2019 23:33